Eladó átlagos állapotú nyaraló - Spanyolország, Ondara (53747642)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Ondara
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Üdülő
  • Alapterület:374 m2
  • Telekterület:1824 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 230404
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó nyaraló Ondara


Fedezze fel ezt a gyönyörű rusztikus finn stílusú házat, található egy egyedülálló természetes környezetben egy nagy telek körül 1900 m ², ideális azok számára, akik a nyugalmat, a magánélet, és a bájos vidéki élet csak pár percre a tengertől.
Otthon történelemmel és karakterrel Korábban egy hagyományos étterem, ez az ingatlan már ízlésesen felújított, hogy egy hangulatos otthon, megőrzi a mediterrán lényege és az eredeti részleteket.
Elosztva két emeleten és egy részleges pince, a ház kínál tágas területek tele természetes fény:
A földszinten, az egykori étkező átalakult egy nagy nappali kandallóval, tökéletes élvezheti a tél. a teljesen felszerelt nyitott-terv konyha csatlakozik egy tágas étkező, ideális családi vagy baráti összejövetelek. Azt is két fürdőszoba, amelyek közül az egyik elég helyet, hogy telepítse a zuhanyzót vagy fürdőkád. a felsŠemeleten van két kétágyas hálószoba, fürdőszoba zuhanyzóval és káddal, egy második nyílt teraszos konyha, living- étkezŠ, és két terasz, az egyik több mint 50 m ², lenyűgöző kilátás nyílik a vidékre és a Segària hegyre. Az alagsorban több szoba, amely könnyen alkalmazkodhat, mint további nappali, műhely, vagy tároló.
Kültéri terek és környezet a külső egy igazi oázis, jól karbantartott kertekkel, gyümölcsfákkal, halas tóval, grillterülettel és fedett verandával. Emellett számos jármű és tárolóhely számára is bőséges parkolást biztosít.
A természet által körülvett ingatlan mindössze 3 percre van a Portal de la Marina bevásárlóközponttól és Ondarától, és 10 percre Déniától és finom homokos strandjaitól.
Ideális családi otthon vagy vidéki vállalkozás Egy ingatlan végtelen lehetőségek: főház, nyaraló, vagy kis vidéki B és B a Costa Blanca. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal