Eladó újszerű állapotú nyaraló - Spanyolország, El Coto
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:El Coto
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:101 m2
- Telekterület:506 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: TXP547
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló El Coto
Csodálatos kis villa El Cotóban.
Fedezze fel ezt a csodálatos, teljesen felújított villát El Coto csendes lakónegyedében Mijas Costa.
Ideális azok számára, akik egy kulcsos otthon, közel a központ Fuengirola és minden kényelem.
A főház, egy tágas 500 m ² -es telek, áll két világos nappali (az egyik egy új nyílt terű konyha) és négy tágas hálószoba, beleértve a fő lakosztály egy ensuite fürdőszoba.
A saját, teljesen felszerelt konyhával és ensuite fürdőszobával rendelkező melléklet ideális kiegészítő apartman vagy többcélú szoba.
Kívül a szabadban egész évben élvezheti a saját úszómedencéjének és a jól karbantartott, alacsony karbantartású mesterséges fűkertnek köszönhetően.
A helyszín ideális: közel a szupermarketek, mint a Mercadona, Lidl, és Carrefour, gyógyszertárak, éttermek, és sok más kényelmi. Az olyan presztízsiskolák, mint a San Francisco de Asís, a felsőoktatást kereső családok számára ideális iskolák és a kiváló közlekedési kapcsolatok, beleértve az A7-es autópályához való közvetlen hozzáférést és a hatékony tömegközlekedést, a rendelkezésére állnak.
Ne hagyd ki ezt az egyedülálló lehetőséget! Lépjen kapcsolatba velünk most további információért vagy a megtekintés megszervezéséért!
Az Andalúzia regionális kormánya 2005. Október 11-i 218- rendelettel összhangban, kérjük, vegye figyelembe, hogy a feltüntetett ár nem tartalmazza az ingatlan megszerzésével kapcsolatos költségeket a hatályos jogszabályoknak megfelelően (itp vagy áfa, közjegyzői díjak, földhasználati díjak és igénylési díjak).
A megadott információ kizárólag tájékoztató jellegű, és nem rendelkezik szerződéses értékkel. Az ajánlat tartalmazhat hibákat, árváltozásokat, mulasztásokat, rendelkezésre állásra vonatkozó információkat és / vagy a piacról történő felmondást. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 4 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 1010000 EUR és mivel az alapterülete 101 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 10000 EUR/m2.
Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

