Eladó újszerű állapotú nyaraló - Spanyolország, La Cala Golf
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:37 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:La Cala Golf
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:259 m2
- Telekterület:679 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló La Cala Golf
Front Line golf! ! ! ! Izgatottak vagyunk, hogy megoszthatjuk veletek ezt a Luxury Front Line Golf Villa-t! Felajánljuk a kényelmet egy szinten Élet!
Valami igazán különlegeset keresel? Egy otthon, ahol a figyelmes építészet és a kifogástalan stílus találkozik fáradhatatlan, elegáns élet? Üdvözöljük önöket a mexikói jellem és a klasszikus ipari vonzerő feltűnő fúzióján. Kerekített falaitól és magas mennyezetétől egészen a táguló nyílt tervéig, ennek a villának minden sarka egy design- lover & apos; s szemmel készül. Az otthon hűvös kifinomultságot sugároz meleg, barátságos hangulattal, ami szétválasztja. A rangos La Cala Golf Resort, ez a déli, egyszintes villa folyamatos napsütést és lélegzetelállító kilátást kínál egész nap. A zökkenőmentes beltéri kültéri áramlás bőkezű teraszokhoz, egy privát medencéhez és egy floridai ihletésű, rovarmentes szabadtéri lakáshoz vezet - tökéletes a nyugodt, al fresco szórakoztatáshoz.
Odabent a következőket találod:
3 tágas hálószoba és 2 modern fürdőszoba
A luxus nagy lakosztály a sétáló szekrény, jön a fürdő és zuhany, és a padló-to-plafon ablakok nyílik közvetlenül a teraszra
Egy sima, nyitott-terv konyha, teljesen felszerelt és tökéletesen integrált a nappali
Ample fény, elegáns befejezések, és kiváló figyelmet a részletekre az egész
További jellemzők:
Vízi parkosított kert
Egy zárt Lanai, hogy távol tartson minden nem fogadott rovartól, ami szintén könnyen eltávolítható - bármilyen tetszik is.
Magángarázs ev töltéssel
Utcai parkolás
Nyugodt, biztonságos környezetben, de csak pár percre a La Cala & apos; s strandoktól
A "Casa" Tequila "többet jelent, mint a" home "-" business "és" comfort ".
A Viewws elérhető az ön számára - lépjen kapcsolatba ma.
MEGJEGYZÉS: 300 €
Megfogott ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 1 250 000 EUR és mivel az alapterülete 259 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4 826 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

