Eladó átlagos állapotú nyaraló - Spanyolország, Sella
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Sella
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:550 m2
- Telekterület:10000 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: B1PDR1AL12
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Sella, Eladó átlagos állapotú nyaraló - Spanyolország, Sella
A teljesen felújított, figyelemre méltó villa a La Sella Golf Resort közelében található. Van egy nappali 550m2, nagy a magánélet, és áll egy gyönyörű domain 10. 000m2 Az egyedülálló házban 3 emelet van.
A felsŠemeleten, csatlakozik a nagy túlfolyás, 4 tágas hálószoba és 2 nagyvonalú fürdőszoba, a lehetŠség egy harmadik fürdőszoba. Minden szoba erkéllyel, kilátással a hegyekre vagy a tengerre. Szintén a nagy tetőteraszról élvezheti a gyönyörű kilátást!
A földszinten van egy terem, nappali nagy nyitott konyha, tágas hálószoba és fürdőszoba.
A legalacsonyabb szinten van egy fitness / tornaterem szauna és fürdőszoba, játékterem asztali tenisz vagy medence biliárd, mozi szoba és garázs kerékpár és / vagy motorkerékpár.
Ez a fantasztikus terv is úgy tűnik, mennyország a földön kívül. a parkosított kerttel, pálmafákkal, mandulával és olajfákkal, fedett teraszokkal, szabadtéri konyhával és társalgóval, 50m2-es úszómedencével, 1000 m2-es terasszal szamarak vagy lovak részére, lovas arénával és 4 autós carporttal, még teniszpálya építésére is lehetőség van.
A ház egy független tápegység 12kw autonóm rendszer és betétek 300m3 esővíz tárolására. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi átlagos állapotú 5 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 1855000 EUR és mivel az alapterülete 550 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3373 EUR/m2.
Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

