megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:88 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Mijas Costa
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Üdülő
  • Alapterület:175 m2
  • Telekterület:628 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó nyaraló Mijas Costa


El Faro de Calaburras: Befektetési lehetőség. Ez a tágas hagyományos stílus két emeleti különálló villa, amely ügyesen osztott három különálló ingatlanok, mindegyik saját bejárattal. a felső belépési szinten van egy két hálószoba / két fürdőszoba apartman tágas társalgó étterem és nyitott konyha terület, tanulmány / iroda és a külső lépéseket elérő egy szép tetőterasz. Ebből a lakásból kívülről, van egy fém spirális lépcső, amely eléri az egyik oldalon a kert. Ezen az oldalon a kert, és az alsó emeleten a villa, találunk egy hálószobás apartman, nappali, fürdőszoba, kis konyha és zárt fedett terasz. a kert másik oldalán (privát, elkülönített és kerített) van egy további egy hálószobás apartman társalgóval, konyhával, hálószobával és fürdőszobával.

Ez a villa a második vonal a cul de sac utcától, és eléri mintegy 20 lépésre lefelé. Jelenleg a felső lakás és az egyik alsó apartmanok elfoglalt jogi hosszú távú bérlők, körülbelül 3 év maradt a lakóingatlan bérleti szerződések. Roi kb. 5% Évente. a közösségi medence nyáron használható, 3 perc sétára elérhető.

Az El Faro jól ismert területén található strandok és buszmegállók 5 perc alatt elérhetők. a nyüzsgő kereskedelmi központok és strandok Fuengirola és La Cala de Mijas kevesebb, mint 15 perc autóútra, hogy a helyszín minden bizonnyal a fénypontja ennek a tulajdonságnak. a hosszú távú befektetési lehetőség ezen ingatlan fejlesztésére érdekes ajánlattá teszi, és ezért versenyképes áron készült. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Megfogott ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 4 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 499 000 EUR és mivel az alapterülete 175 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2 851 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal