Eladó garzon lakás (2059 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 059 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97453385)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! *** Budapest XIII. kerületének közkedvelt ré...
73 000 000 HUF
2 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43865346)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 40 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! *** Budapest XIII. kerületének közkedvelt ré...
84 900 000 HUF
2 070 731 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszakécskei tégla lakás hirdetés (71862157)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske központjában eladó egy 39, 3 nm-es, második em...
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (13183234)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37876475)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (31425991)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hatvan, közkedvelt, kertvárosi részén, igényes házak között, frissen felújított modern lakóparkban, 3 lakásos társasházban akad...
52 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (72312238)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (13534935)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55548658)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53533394)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében VI. kerület, Nyugati pályaudvar közelébenKiváló l...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (34857536)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63942341)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (27132468)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (82526432)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181281 hivatkozási számú kaposvári társasházi lakás. Kaposvár közked...
24 900 000 HUF
830 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (31734392)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában eladó egy tégla építésű lakás eladó! - a lakás 38 m2-es, tégla építésű társasház 2. emeletén található....
50 000 000 HUF
1 315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79487643)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyönyörű, erkélyes garzonlakás eladó az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladóvá vált egy 2004-ben épült, modern, liftes társas...
72 900 000 HUF
1 918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (59324392)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Saját kert, kocsibeállóval! Dunaharaszti alsó városában eladó, igazi ritkaság, 2016-ban épült 4 lakásos társasházban, 38nm, n...
49 900 000 HUF
1 313 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki tégla lakás hirdetés (14732789)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 1 fél
Zala megye, Balatongyörök 21m2-es garzonlakás eladó. a kedvelt Balaton-parti település csendes utcájában, a strandtól 10 percny...
32 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24439882)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy kis garzon lakást Terézvárosban! Az ingatlan pár perc sétára található az Andrássy úttól és a Kodály körö...
33 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (69374226)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka vételi lehetőség Pécs történelmi belvárosában. Pécs belvárosában, a Szent István tér közvetlen szomszédságában, frissen ...
39 900 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való garzon lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal