Eladó ingatlan Debrecen Libakert (24 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57339875)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyetem sugárúton prémium minőségű designer lakás teljes berendezéssel eladó EGYETEM sugárúton, Debrecen egyik legértékesebb é...
89 900 000 HUF
2 043 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26247163)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Libakert frekventált részén eladó egy 56nm-es, 2 nagy szobás, étkező konyhás 4. emeleti lakás. Az ingatlan főbb...
56 900 000 HUF
1 016 071 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53132335)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Libakertben, az egyetem sugárút és a Malompark üzletközpont szomszédságában, a Viola utcán eladó egy szép, megkímélt állapotú, ...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63333659)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó lokáció, szuper BEFEKTETÉS! ! Debrecen-Libakert városrészben 55 nm-es 2 szobás földszinti tégla lakás kiváló lokációval EL...
64 900 000 HUF
998 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (29368437)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Libakertben eladó erkélyes garzonlakás! Debrecen közkedvelt részén, a Libakertben eladó egy jó állapotú, bútorozott, 1 szobás...
46 900 000 HUF
1 302 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44373393)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros és az Egyetemváros találkozásánál, a Libakerti városrészben, a Nyár utca egy csendes, a forgalom zajától távol eső rés...
55 000 000 HUF
1 078 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (41739972)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecenben a Libakert frekventált részén egy 56 nm-es, 2 nagy szobás, étkező konyhás 3. emeleti lakás egy 4. emeletes cs...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49215233)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lokációval várja új tulajdonosát ez a libakerti első emeleti 35 nm-es, erkélyes lakás, a Malompark szomszédságában. A ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63931442)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, az Egyetem sugárút és a Honvéd utca sarkán eladó egy 54 m²-es, plusz 5 m²-es erkéllyel rendelkező, nappali + 2 szo...
75 900 000 HUF
1 405 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (62527744)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben a közkedvelt Libakert városrészben a Libakert utcán eladó egy 3 szobás, 55 m²-es, felújított lakás! Ára: 66. 900....
66 900 000 HUF
1 173 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (51477428)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Libakerti városrészén, rendezett társasház 1. emeletén, 54 m2-es, nappali +2 szobás, erkélyes, teljeskörűen felújított...
75 800 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45292734)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 3 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: Déli tájolású Á...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77876941)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Dózsa György utcán eladó egy 4 emeletes társasház 1. emeletén található, 35 m²-es, nappali + 1 hálószobás lakás....
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59269379)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Debrecenben, Füredi úton, egy 55 m2-es, lodzsás, jó állapotú, 2 szobás lakást. Az ingatlan tökéletes választ...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (83784738)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, világos, panorámás, 2019-ben teljesen felújított 45 m²-es lakás + 7 m² előszobával az Egyetem sugárút elején. - Tága...
54 990 000 HUF
1 057 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79443396)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt Libakert városrészében eladó egy 3. emeleti, kiváló adottságokkal rendelkező lakás. Az ingatlan elosztása...
55 500 000 HUF
1 009 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41794757)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Libakert városrészen egy 55nm-es, 2 szobás, napfényes, felújított lakás eladó! Kérem hívjon bizalommal hétköznap...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (34157379)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen Viola utcában. Az ingatlan 56 m² alapterületű, a társasház 3. emeletén található, két külön nyíló szobáv...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (99913845)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen sokak által kedvelt Libakert részén, 2 szobás, erkélyes lakás eladó. Kiváló befektetés, értékálló lakás! Lokáció: P...
57 000 000 HUF
1 036 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41437642)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálok eladásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú lakást. ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Debrecenben?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Debrecen Libakerten? Libakert településen különféle ingatlanokat találhatsz – itt jelennek meg az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. A Hajdú-Bihar megye központjaként ez a város kiváló infrastruktúrával és lehetőségekkel rendelkezik. Az eladó házak választéka széles, a belvárosi ingatlanoktól a kertvárosi házakig. Tudod már, milyen ingatlant keresel? Akkor válassz kategóriát, vagy itt találod az eladó Debrecen Libakerti házakat, itt az eladó lakásokat Debrecen Libakerten, ezen az oldalon az eladó Debrecen Libakerti telkeket és itt az eladó nyaralókat Debrecen Libakerten.
Ajánlott városrészek Debrecenben: Akadémiakert   Alsójózsa   Apafa   Auguszta   Balla lakópark   Bánk   Bayk András-kert   Belváros   Biczó István-kert   Biharikert   Boldogfalvikert   Burgundia   Csapókert   Csigekert   Dobozikert   Dobozi lakótelep   Dombos   Egyetemváros   Falóger   Felsőjózsa   Fényesudvar   Fészek lakópark   Füredi kapu   Gáspár György-kert   Gerébytelep   Haláp   Harsteinkert   Hatvan utcai kert   Homokkert   Husztikert   Ispotály   Józsaliget lakópark   Józsa   József Attila-telep   Júliatelep   Kerekestelep   Kertváros   Kincseshegy   Kismacs   Kondoros   Köntöskert   Lencztelep   Meggyeskert   Méhészkert   Mesterfalva   Nagybánya lakópark   Nagycsere   Nagyerdőalja   Nagyerdő   Nagymacs   Nyulas   Olajfa lakópark   Óváros   Pac   Pallag   Pércsikert   Postakert   Sámsonikert   Sestakert   Szabadságtelep   Széchenyikert   Szepes   Szikigyakor   Tégláskert   Tócóskert   Tócóvölgy   Újkert   Ungvárikert   Úrrétje   Vargakert   Vénkert   Veres Péter-kert   Vezér lakótelep   Wesselényi-lakótelep   Zsibogó