Eladó ingatlan Debrecen Újkert (70 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 70 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45244397)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó bútorozott, 2 szobás lakás Debrecen Újkert városrészében – kiváló befektetési lehetőség! Debrecen közkedvelt Újkert vár...
59 900 000 HUF
1 174 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43333567)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, remek elhelyezkedésű, 2 szobás, nagy étkező-konyhás panellakás ELADÓ! Debrecen közkedvelt városrészében, az Újkert...
60 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (39441343)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 2 Épület emeleteinek száma: 14 Tájolása: Keleti tájol...
74 900 000 HUF
998 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47317353)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Újkert, Jerikó utcán 54nm, 2szobás, loggiás, étkezőkonyhás, nyugati tájolású karbantartott lakás eladó! (Panelprogramo...
51 900 000 HUF
961 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (39279364)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓDebrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszford...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87635788)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újkertben, a Füredi úton eladó egy 53 négyzetméteres, 3 szobás, magasföldszinti, közelmúltban modernizált, felújított lakás egy...
61 900 000 HUF
1 167 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97773538)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben eladó egy felújított, 76nm-es, 3 szobás, étkezős 14. emeleti panel lakás. Jellemzői: -3 külön nyíló szoba -...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52439454)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Újkert városrészében, a Jerikó utcán kínálunk eladásra egy 89 m²-es, földszinti, erkélyes panellakást. Az ingatlan j...
77 000 000 HUF
865 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (83236922)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 65 nm-es, erkélyes, nappali + 2 szobás, kelet-nyugati tájolású lakás Debrecen közkedvelt Újkert városrészében. Az in...
100 000 000 HUF
1 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (33335466)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes lakás Debrecen frekventált részén – Menyhárt József téren Irány ár: 57, - MFt. Érdeklődni: +36. 70-37...
57 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (99957853)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Újkert – Cívis utca | Eladó panel lakás Debrecen egyik legkedveltebb városrészében, az Újkertben, a Cívis utcán elad...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73333759)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debreceni Egyetemekhez és a belvároshoz közel, a város t kedvelt övezetében, az Újkertben eladó egy panelprogramos népület 10. ...
66 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85379384)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓ Debrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszfo...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (26198911)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Debrecenben az Újkertben egy szép állapotú, világos, napfényes, pár évvel ezelőtt teljes körűen, igényesen felújított nap...
61 490 000 HUF
1 160 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (39244354)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Füredi úton kínálunk eladásra egy 53 nm-es magasföldszinti lakást, panelprogramos társasházban. - Rendezett, liftes társasház...
61 490 000 HUF
1 160 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (92472335)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Újkert városrészében egy 51 m2-es, kétszobás, ötödik emeleti, loggiás, jó állapotú, berendezett társasházi panellakás ...
52 000 000 HUF
1 019 607 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (98579333)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (16374748)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓ Eladásra kínálok Debrecen, Újkertben, a Doberdó buszforduló kö...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52824343)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Felújított, 3 szobás, erkélyes lakás eladó Debrecen Újkertben – kiváló befektetés! Eladó Debrecen Újkert városrészében, a Jer...
66 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (91767393)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt részén, az Újkertben, a Kartács utcában kínálok megvételre egy 73 nm-es, 9. emeleti, panelprogramos lakást....
67 500 000 HUF
924 657 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Debrecenben?
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Debrecen Újkertben? Újkert településen különféle ingatlanokat találhatsz – itt jelennek meg az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. A Hajdú-Bihar megye központjaként ez a város kiváló infrastruktúrával és lehetőségekkel rendelkezik. Az eladó házak választéka széles, a belvárosi ingatlanoktól a kertvárosi házakig. Tudod már, milyen ingatlant keresel? Akkor válassz kategóriát, vagy itt találod az eladó Debrecen Újkerti házakat, itt az eladó lakásokat Debrecen Újkertben, ezen az oldalon az eladó Debrecen Újkerti telkeket és itt az eladó nyaralókat Debrecen Újkertben.
Ajánlott városrészek Debrecenben: Akadémiakert   Alsójózsa   Apafa   Auguszta   Balla lakópark   Bánk   Bayk András-kert   Belváros   Biczó István-kert   Biharikert   Boldogfalvikert   Burgundia   Csapókert   Csigekert   Dobozikert   Dobozi lakótelep   Dombos   Egyetemváros   Falóger   Felsőjózsa   Fényesudvar   Fészek lakópark   Füredi kapu   Gáspár György-kert   Gerébytelep   Haláp   Harsteinkert   Hatvan utcai kert   Homokkert   Husztikert   Ispotály   Józsaliget lakópark   Józsa   József Attila-telep   Júliatelep   Kerekestelep   Kertváros   Kincseshegy   Kismacs   Kondoros   Köntöskert   Lencztelep   Libakert   Meggyeskert   Méhészkert   Mesterfalva   Nagybánya lakópark   Nagycsere   Nagyerdőalja   Nagyerdő   Nagymacs   Nyulas   Olajfa lakópark   Óváros   Pac   Pallag   Pércsikert   Postakert   Sámsonikert   Sestakert   Szabadságtelep   Széchenyikert   Szepes   Szikigyakor   Tégláskert   Tócóskert   Tócóvölgy   Ungvárikert   Úrrétje   Vargakert   Vénkert   Veres Péter-kert   Vezér lakótelep   Wesselényi-lakótelep   Zsibogó