Eladó ingatlan Debrecen Sestakert (29 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 29 db
Eladó Debreceni házrész hirdetés (49964883)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 65 m2
Szobaszám: 3
Eladó kitünő állapotú házrész Debrecen szívében, az Egyetem Sugárúttól mindössze 50 méterre, Sestakertben! Kiemelkedő központi...
71 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (67638984)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy különleges, felújított Nagyerdei övezetben lévő lakást. Az ingatlan Debrecenben a Komlóssy úton az Egyet...
128 500 000 HUF
1 427 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49443395)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség az Egyetem főépülete közelében! Debrecenben, a Nagy Lajos Király téren eladásra kínálok egy egy 117 nm-es, am...
107 000 000 HUF
914 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyedi garázs hirdetés (99944751)
3 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecenben, a Komlóssy utca végén 13 m²-es önálló garázs eladó. Kiváló lehetőség saját használatra vagy befektetésnek is! Az...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79539963)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyetemisták CÉLKERESZTJÉBEN DEBRECEN, mikszáth kálmán utca | eladó | 55 nm | 2 szoba + ERKÉLY Debrecenben kevés olyan városré...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (95331594)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Egyetem Sugárúton eladó egy 8. emeleti, teljeskörűen felújított, 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes, szigetelt társasházi l...
74 900 000 HUF
1 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyedi garázs hirdetés (39255439)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen garázs eladó! Megvételre kínálunk Debrecenben, a Sestakertben, a Hatvani István utcán egy önálló 19 m2-es garázst. ...
14 950 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78493661)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Nagyerdő közelében! Eladásra kínálok egy 57 m²-es, kiváló elosztású, 1. em...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (63625562)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Nagyerdő közelében! Eladásra kínálok egy 57 m²-es, kiváló elosztású, 1. emel...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (64339747)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, az Egyetemek közelében a Sestakertben egy 51 m2-es, 1, 5 szobás, étkezős napfényes lakás eladó! Lakás jellemzői:...
61 500 000 HUF
1 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39899929)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Poroszlay úton eladó egy felújított, magasföldszinti, 55 m2 + Loggiás, 2 szobás, társasházi lakás. Az ingatlan mode...
74 900 000 HUF
1 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77933783)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényes otthon a Nagyerdő közelében ahol a nyugalom és a belvárosi életstílus találkozikDebrecen egyik legkedveltebb részén, a ...
112 000 000 HUF
1 131 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93551343)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényes otthon a Nagyerdő közelében ahol a nyugalom és a belvárosi életstílus találkozik. Debrecen egyik legkedveltebb részén...
103 000 000 HUF
1 040 404 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97148733)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik legértékállóbb és legkeresettebb lokációjában, az Egyetemváros szívében, a modern és exkluzív Dóczy Park lakópar...
99 500 000 HUF
1 463 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (76273939)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Alkuképes! Debrecenben, az Egyetem sugárúton eladó egy 51 m²-es, 2 + 1 félszobás, 1. emeleti téglalakás. Az ingatlan három ...
57 900 000 HUF
1 135 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38542899)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Nagyerdő, Poroszlay út 3. Szám alatt található újabb építésű, liftes társasházban eladó 1. emeleti, 101 nm-es, nappal...
140 000 000 HUF
1 386 138 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45692628)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen kedvelt városrészében, a Sestakertben, a Thomas Mann utcában, négyemeletes társasházban kínálunk megvételre egy parkra...
52 900 000 HUF
1 230 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73737823)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Sestakert, Poroszlay út, 57 nm-es, 2 szobás, napfényes, magasföldszinti, szép állapotú, erkélyes lakás, csendes, rend...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (97464717)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sestakertben – az Egyetem főépületétől pár percre! Debrecenben, a Poroszlay úton, az Egyetemtől és villamosmegállóktól mindöss...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (66468689)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Sestakert, Egyetem sugárúti, zárt udvaros, tégla építésű társasház földszintjén, 60m2 alapterületű, 2 nagy szobás, kül...
72 900 000 HUF
1 215 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Debrecenben?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Debrecen Sestakertben? Sestakert településen különféle ingatlanokat találhatsz – itt jelennek meg az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. A Hajdú-Bihar megye központjaként ez a város kiváló infrastruktúrával és lehetőségekkel rendelkezik. Az eladó házak választéka széles, a belvárosi ingatlanoktól a kertvárosi házakig. Tudod már, milyen ingatlant keresel? Akkor válassz kategóriát, vagy itt találod az eladó Debrecen Sestakerti házakat, itt az eladó lakásokat Debrecen Sestakertben, ezen az oldalon az eladó Debrecen Sestakerti telkeket és itt az eladó nyaralókat Debrecen Sestakertben.
Ajánlott városrészek Debrecenben: Akadémiakert   Alsójózsa   Apafa   Auguszta   Balla lakópark   Bánk   Bayk András-kert   Belváros   Biczó István-kert   Biharikert   Boldogfalvikert   Burgundia   Csapókert   Csigekert   Dobozikert   Dobozi lakótelep   Dombos   Egyetemváros   Falóger   Felsőjózsa   Fényesudvar   Fészek lakópark   Füredi kapu   Gáspár György-kert   Gerébytelep   Haláp   Harsteinkert   Hatvan utcai kert   Homokkert   Husztikert   Ispotály   Józsaliget lakópark   Józsa   József Attila-telep   Júliatelep   Kerekestelep   Kertváros   Kincseshegy   Kismacs   Kondoros   Köntöskert   Lencztelep   Libakert   Meggyeskert   Méhészkert   Mesterfalva   Nagybánya lakópark   Nagycsere   Nagyerdőalja   Nagyerdő   Nagymacs   Nyulas   Olajfa lakópark   Óváros   Pac   Pallag   Pércsikert   Postakert   Sámsonikert   Szabadságtelep   Széchenyikert   Szepes   Szikigyakor   Tégláskert   Tócóskert   Tócóvölgy   Újkert   Ungvárikert   Úrrétje   Vargakert   Vénkert   Veres Péter-kert   Vezér lakótelep   Wesselényi-lakótelep   Zsibogó