Eladó ingatlan Debrecen Belváros (527 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 527 db
Eladó Debreceni házrész hirdetés (64816146)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában, kiemelkedő központi helyen kínálunk eladásra egy különleges, tégla építésű társasházi lakást. Minden ka...
70 500 000 HUF
1 084 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33459296)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belváros városrészén eladó egy második emeleti lakás egy új építésű társasházban. - a társasház téglaépítésű, külsőle...
93 900 000 HUF
1 467 187 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (61257549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belváros városrészén eladó egy első emeleti lakás új építésű társasházban. - a társasház téglaépítésű, külsőleg 15 c...
89 900 000 HUF
1 523 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (14443974)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában a Darabos utcában eladó egy 52 nm alapterületű panel lakás. Az ingatlan főbb jellemzői. : - a belváros...
58 000 000 HUF
1 115 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72955442)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Gyöngyösi utcában eladásra kínálok egy 52 m2-es, teraszos lakást! A lakás praktikus kialakításának köszönhetően kény...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni üzlethelyiség üzletházban hirdetés (33963383)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen, Hal köz üzletházban eladó egy 27 m2 - es, félemeleti üzlethelyiség / iroda. Kiemelkedő lokációval rendelkező ingatl...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni üzlethelyiség utcafronton hirdetés (23323188)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen, belváros közelében, Széchenyi utcán, forgalmas elhelyezkedésű, jelenleg is üzemelő, 135 m2 - es pékség, melyhez 110 m...
129 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (62447423)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Panorámás lakás belvárosközeli lokációban, azonnali bevételi LEHETŐSÉGGEL Debrecen egyik kedvelt, kiváló infrastruktúrával ren...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (36435923)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, 2 szobás lakás Debrecen belvárosában, a piac UTCÁN Debrecen szívében, a Piac utcán eladó egy 52 nm-es, földszinti, ud...
59 800 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84463495)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított belvárosi lakás eladó! Debrecen, belvárosában a Darabos utcán, 65 nm-es, nappali +2 szobás, teljesen felú...
71 900 000 HUF
1 106 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55449162)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás belvárosi ritkaság Debrecen szívében! Eladó Debrecen abszolút belvárosában, a Nagytemplom közvetlen közelében egy 8...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59823374)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosának szívében, a Hal közben eladó egy 70 m²-es tégla építésű lakás liftes társasházban. Elrendezése: nappali +...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34362524)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 347 m2
Szobaszám: 4
Belvárosi kétlakásos családi ház - két külön bejáratú lakás! Debrecen belvárosának egyik legkeresettebb, csendes, egyirányú u...
175 000 000 HUF
956 284 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39413339)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 347 m2
Szobaszám: 4
175 000 000 HUF
956 284 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (93227247)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 302 m2