Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Labin (22954738)
+ 24 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó újszerű állapotú nyaraló Horvátország, Labin

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
650 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Labin
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:176 m2
  • Telekterület:1225 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Stolz Jelena
Stolz Jelena
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-39219
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó hétvégi ház Labin

Gyönyörű, modern építésű villa 176 m2 alapterülettel, egy csendes településen Labin közelében, 1225 m2-es telken, mindössze 5 km-re a tengertől.

A villa egy nappaliból, teljesen felszerelt konyhából és étkezőből áll, nyitott térben, toalettből és három hálószobából. Minden hálószobának saját fürdőszobája van, az egyikhez pedig gardrób is tartozik.
A kertben egy 32 m2-es fűtött sósvizes medence található, napozóterasz, gyermekjátszótér, egy melléképület nyári konyhával, egy másik toalett és egy tárolóhelyiség.
A udvar teljesen körbekerített, és több parkolóhely is rendelkezésre áll.
A villa berendezésekor minden részletre figyelmet fordítottak, modern stílusban van berendezve, minőségi anyagokat használnak, és modern led, érintő és vezeték nélküli technológiával van felszerelve.
A villa teljesen bútorozva eladó. Nagyon érdekes ingatlan, mindössze néhány perces autóútra a városközponttól és 5 km-re az első strandoktól. Ref: RE-U-39219
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik.
Ingatlanelőnyök: Úszómedence, Tárolás, Kert, Modern Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal