Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Dubrovnik
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dubrovnik
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:1050 m2
- Telekterület:1797 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:12
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-LB-IRO2500
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó hétvégi ház Dubrovnik
Csak 300 méterre egy gyönyörű strandtól, ez az exkluzív ingatlan komplexum ritka lehetőséget kínál egy igazán kivételes környezetben. Számos étterem, bár és bolt veszi körül, és mindössze 7, 5 km-re található Dubrovik történelmi központjától, amely kulturális és építészeti nevezetességeiről ismert. Dubrovik repülőtere csupán 12 km-re van, így a helyszín könnyen megközelíthető.
Az ingatlan egy teljesen zárt 1, 797 m²-es telek területén helyezkedik el, biztosítva a magánéletet egy kiváló helyszínen.
A komplexum két luxus villából áll, összesen 500 m² bruttó területtel, mindegyik saját medencével rendelkezik, valamint egy további apartman épület is található, amelynek bruttó területe 413 m², szintén medencével és tágas kültéri területekkel.
A szálláshelyek mellett a komplexum egy modern spa központot is magában foglal szaunával, teljesen felszerelt edzőteremmel, recepcióval, élelmiszer- és ital előkészítésére és szolgáltatására alkalmas létesítménnyel, valamint különálló személyzeti lakásokkal.
Minden ingatlan magas színvonalú bútorokkal és felszerelésekkel van ellátva, és magas színvonalú bérbeadásra lettek kategorizálva, kiváló véleményeket kapva elégedett vendégektől.
Ez az ingatlan egyedülálló befektetési lehetőséget kínál mindenkinek, aki a luxus, a funkcionalitás és a kiemelkedő helyszín ötvözetét keresi. Ref: RE-LB-IRO2500
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

