Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Labin
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Labin
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:400 m2
- Telekterület:1100 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:nincs megadva
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-12960
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó hétvégi ház Labin
Új társasház több mint 40 hozzátartozó medencés villából mindössze 7 km-re a tengertől Labin környékén!
Ennek a gyönyörű kétágyas villának a bruttó területe 400 m2 lesz. a telek 1100 nm .
A villa befejezetlen állapotban eladó, az ár tartalmazza a bádogosságot, asztalosságot, bekerített udvart, szeptikus tartályt és medencehéjat és válaszfalakat.
Lehetőség van az anyag kiválasztására az építési szakaszban.
Az eladó felár ellenében kulcsrakész megoldást is kínál.
A házak kivitelezését a tervek szerint roh-bau ütemben 2022. 09. -Ig szállítják, a kulcsrakész fázis pedig 2023. 07. -Ig zárulhat le.
Az ár nem tartalmazza a 25%-os áfát. Hozzá kell tenni, ha fizikai személyként vásárol.
Ezért ajánljuk ezeket a villákat cégeknek, különösen villabérléssel foglalkozó cégeknek.
Kiváló befektetés lehet, több villa tömeges vásárlása pedig anyagilag előnyös lehet. Ref: RE-U-12960
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Horvátországi újszerű állapotú nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Horvátországi nyaraló oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 9900000000 Ft és mivel az alapterülete 400 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 24750000 HUF/m2.
Az Horvátországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Stolz Jelena összes hirdetése között.

