Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Makarska
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Makarska
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:220 m2
- Telekterület:463 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-LB-FIL076
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó hétvégi ház Makarska
Az új villa medencével Veliko Brdo idilli területén található, gyönyörű Makarskában, körülbelül 1400 méterre a strandoktól - kedvező áron!
Tökéletes befektetés, prestízs helyszín!
Ez a lenyűgöző villa 220 m2 területet foglal el, míg a telek összterülete 463 m2.
A villa földszintből és első emeletről áll.
A földszinten egy tágas nappali található, két kijárattal. a déli kijárat egy teraszra vezet, amely medencével és napozóterasszal rendelkezik, míg a nyugati kijárat egy teraszt tár fel, kültéri kandallóval, nyári konyhával és étkezővel. a földszinten egy fürdőszoba és tárolóhelyiségek is találhatók.
Az emeleten négy tágas hálószoba van, amelyek közül kettő déli fekvésű erkélye gyönyörű kilátást nyújt a tengerre. Az emeleten két fürdőszoba is található.
Ez a rendkívüli villa a legmagasabb szabványok szerint épült, teljesen bútorozott és felszerelt prémium minőségű bútorokkal, első osztályú kerámiával, padlófűtéssel, műholdas TV-vel és légkondicionálóval minden szobában.
A villa emellett két kültéri parkolóhellyel is rendelkezik.
Ez egy rendkívüli lehetőség ingatlan vásárlására az rendkívül népszerű Makarskában, amely luxust, kényelmet és hihetetlen tengerre néző kilátást kínál. Ref: RE-LB-FIL076
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

