Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Opatija
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Opatija
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:484 m2
- Telekterület:2377 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:9
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-17043-AB
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó hétvégi ház Opatija
Kiemelkedő ajánlat az osztrák-magyar villából, amely 2 apartmannal rendelkezik az első sorban a tengerhez, az úton át!
A villa Opatija legszélén, Ičići város bejáratánál található, a tengertől és a Franjo Josip i. Parti sétánytól mindössze körülbelül 60 méterre, vagy néhány perc sétára a történelmi Opatija központjától. Egy régi Opatijai villa, amelyet a 19. Század végén építettek egy 2377 m2-es telken.
Zöldövezettel körülvéve a villa három szinten kínál kényelmet, összesen 538 m2-es lakóterülettel. a pincében tárolóhelyiség található, amelynek egy része borospinceként vagy akár wellness területként is kialakítható. a földszinten kényelmes lakóterület található, három hálószobával, két fürdőszobával, nappalival, külön konyhával és étkezővel, erkéllyel, terasszal és két bejárattal. Az első emeleten és a magas padlástérben egy külön lakóterület található - egy kétszintes, 6 hálószobás apartman, 294 m2-es alapterülettel. a kert összesen 2377 m2 területű, amely Opatija városának tulajdonában van, és elővásárlási joggal rendelkezik.
Megjegyzés:
A homlokzati felújítási munkák 35%-át Opatija Önkormányzata fedezi, mivel ez az épület kulturális műemlék. Egy uniqué ingatlan, amely mindenképp érdekelhet egy kiváló helyen! ! ! Ref: RE-U-17043-AB
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

