Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Crveni Vrh, Umag (92391949)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
Árért érdeklődj

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Crveni Vrh, Umag
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:180 m2
  • Telekterület:452 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Stolz Jelena
Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-20378-AB
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó hétvégi ház Crveni Vrh, Umag


Modern high-tech villa Crveni Vrh-ben, mindössze 200 méterre a tengertől, csodálatos kilátással Piranra és Portorozra!
A teljes terület 180 nm. a telek 452 nm. Van egy régebbi ház, amely 1975-ben épült, de most egy koncepcionális projekt készült egy teljesen új, modern, medencés villa építésére.
Ez a hely egyedülálló kilátást kínál a tengerre, és közel van a Kempinski 5***** üdülőhelyhez, ahol minden luxusszolgáltatás biztosított. a jövőbeni villa három emeleten lesz: pince, földszint és első emelet. Az alagsorban egy hálószoba, egy fürdőszoba, két tároló helyiség, egy technikai helyiség és egy fedett terasz kap helyet. Belső lépcső vezet az emeletre, amely konyhából és étkezőből, nappaliból, két hálószobából, két fürdőszobából, gardróbból, tárolóból és teraszból, valamint gyógyfürdőből, relaxációs részlegből, fürdőszobából áll majd. a ház első és utolsó emeletére tervezték. És egy terasz. a kertben van elég hely úszómedencének és parkolóhelyeknek. a ház minden bekötéssel rendelkezik (villany, víz, városi csatorna). Tökéletes lehetőség családi ház vagy nyaraló villa építésére, befektetésnek, hiszen Umagon mindig nagyobb a kereslet a szállásokra.

Az ár egy régebbi házas telekre vonatkozik.

A házban villany és víz be van vezetve, városi csatorna az egész településen kiépítve ( várhatóan 2024. Március 31-ig készül el)
A projekt elkészült, de az Eladó új városi feltételeket vár a várostól, ami 2023. Június végén, az építési engedély kiadásakor lesz. Ref: RE-U-20378-AB
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal