Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Buzet (93155958)
+ 24 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó újszerű állapotú nyaraló Horvátország, Buzet

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
630 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Buzet
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:285 m2
  • Telekterület:3030 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Stolz Jelena
Stolz Jelena
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-13859
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó hétvégi ház Buzet

Modern kialakítású villa medencével a tágas kertben a Buzet területén!
Ez egy romantikus terület, amely Toszkánára emlékeztet.

Ez a nagyszerűen megtervezett, 285 m2-es díjnyertes villa a földszinten és az első emeleten, valamint az alagsoron keresztül terjed.
Az alagsorban található egy 36 m2-es garázs, egy kazánház és egy tágas, tipikus isztriai taverna nyitott kandallóval az esős és hidegebb napokon kellemes összejövetelekhez.
A villa földszintjén található egy teljesen felszerelt modern konyha étkezővel és nappalival, ahonnan ki lehet jutni egy 50m2-es fedett teraszra, hálószoba saját fürdőszobával, pezsgőfürdővel, kamrával és wc-vel.
A villa első emeletén három hálószoba, dolgozószoba, kamra, két fürdőszoba és egy fedett terasz található.

Tágas terek, minőségi bútorok, csodálatos ízléses dekoráció, kivételes felszereltség és központi fűtés garantálja ennek a jól megépített villának a kivételes kényelmét.
A telek 3030 m2, amelyen egy 50 m2-es medence található napozóterasszal.

Tökéletes ingatlan egy csendes családi élethez, közel az élethez vagy a befektetéshez szükséges összes kényelmi szolgáltatáshoz, nagy turisztikai potenciállal, tekintettel Buzet számos sajátosságára, egész évben gazdag kirándulási lehetőségekkel és gyönyörű zöldellő kilátással a domboldalakról. Ref: RE-U-13859
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal