Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Crikvenica (98677213)
+ 23 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó újszerű állapotú nyaraló Horvátország, Crikvenica

Kedvencbe Megosztás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
Árért érdeklődj

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Crikvenica
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:396 m2
  • Telekterület:1270 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Stolz Jelena
Stolz Jelena
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-24113
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó hétvégi ház Crikvenica

Lenyűgöző, modern tervezésű villa Jadranovóban, panorámás kilátással az Adriai-tengerre, mindössze 270 méterre a tengertől a zöldövezeten túl!
A természet nyugalmának ölelésében megbúvó modern csoda büszkén áll egy kiterjedt telken, amelyet olajfaliget és zöldellő növényzet vesz körül, és megszakítás nélküli panorámát kínál az azúrkék tengerre.
A három szinten átívelő villa zökkenőmentesen ötvözi a kortárs dizájnt a funkcionalitással. Az alagsorban az autók menedékét tárja elénk egy elektromos jármű töltőállomással felszerelt, két férőhelyes garázs. Egy szórakoztató enklávé hívogat, családi mozival és asztalitenisz-menedékkel. Itt talál otthont a nyugalom megtestesítője, a wellness szentély, a kiegészítő tárolók és az aprólékos kazánház.
A villa kívülről és letisztult belső lépcsőn keresztül is megközelíthető földszintje tágas terepként bontakozik ki. Itt egy fényűzően berendezett hálószoba saját fürdőszobával és vendég WC-vel hívogat. a pièce de résistance az egyterű nappali, amely zökkenőmentesen egyesül a legmodernebb konyhával és az elegáns étkezővel. a pompás üveghomlokzat kapcsolatot teremt a kültérrel, ahol egy kiterjedt terasz és egy loggia ad otthont egy 4, 5x12 méteres végtelenített medencének. a panorámás háttér a Kvarner és a tenger varázslatos kilátását tárja elénk, egy félelmetes vászon.
Az első emeletre feljutva három hálószoba várja a vendégeket, mindegyik saját szentélyével, saját fürdőszobával és közvetlen kijárattal a teraszra. Két hálószoba egy további használati/gardróbhelyiséggel büszkélkedhet, a praktikum és a gazdagság ötvözésével.
A délkeleti napsütésben egész nap sütkérező villa 380 m2-es nappalival büszkélkedhet, amelyet több mint 200 m2-es lakóterasz egészít ki, beleértve a loggiát, erkélyt és társalgót. a kényelem uralkodik a padlófűtéssel és hűtéssel, amelyet a legmodernebb hőszivattyúk irányítanak. a padló, a vinil és a kiváló minőségű kerámia szimfóniája, zökkenőmentesen nyúlik a medencéig, emelve az esztétikát. a villa magas, 3 méteres mennyezettel díszített földszintje olyan gazdagságot kölcsönöz, amely meghatározza a villa karakterét.
Az 1270 négyzetméteres bekerített udvarral körülvett villa egy olajfaligetet ölel körül, amelyet virágzó fiatal fák díszítenek. a teljesen berendezett, modern élet menedékhelye a kifinomult luxus bizonyítéka, és magával ragadja azokat, akik értékelik a kortárs eleganciát és a páratlan kilátást. Ref: RE-U-24113
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal