Eladó újszerű állapotú vendéglátási ingatlan - Horvátország, Rogoznica
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Rogoznica
- Kategória:Vendéglátás
- Alkategória:Hotel, szálloda, panzió
- Alapterület:255 m2
- Telekterület:557 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:6
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-LB-IRO1022
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó hotel, panzió Rogoznica
Öt apartmannal rendelkező apartmanház kiadásra, medencével, népszerű turisztikai területen, Rogoznica közelében.
A birtok egy 557 m²-es telken helyezkedik el, és összesen 255 m² lakóterületet kínál.
A ház három szintből áll:
A földszinten két apartman található, az egyik jelenleg a tulajdonosok által van használva. a tulajdonosi apartman egy hálószobát, konyhát étkezővel és egy fürdőszobát tartalmaz. a második apartman egy hálószobát, konyhát étkezővel, két fürdőszobát és teraszra való kijáratot kínál.
Az első emeleten két különálló apartman található, mindkettő egy hálószobával, konyhával étkezővel, fürdőszobával és saját terasszal rendelkezik.
A padláson egy tágas apartman helyezkedik el, amely két hálószobát, konyhát étkezővel, fürdőszobát és gyönyörű tengerre néző teraszt kínál.
A birtok öt jármű számára biztosít parkolóhelyet, egy tartalék víztartályt és 500 literes kapacitású napkollektorokat a víz melegítésére.
A kültéri területen medence, grillező és két kültéri zuhanyzó található.
A ház kiváló helyen helyezkedik el, csendes környezetben, mindössze 250 méterre a strandtól, közel minden alapvető szolgáltatáshoz, beleértve éttermeket, kávézókat és boltokat.
A birtok sikeres múltú a turizmus területén, minden apartman három csillagos értékelést kapott, így ideális befektetés nyaralók számára vagy magánlakásként, a jövőbeli tulajdonos preferenciáitól függően. Ref: RE-LB-IRO1022
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik.
Ingatlanelőnyök: Úszómedence Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

