Eladó újszerű állapotú vendéglátási ingatlan - Horvátország, Punat
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Punat
- Kategória:Vendéglátás
- Alkategória:Hotel, szálloda, panzió
- Alapterület:210 m2
- Telekterület:310 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:8
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-40840-AB-PR
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó hotel, panzió Punat
Ház Punatban 5 apartmannal, első sor a tengerhez!
A Krk szigetén található Punta csendes részén, az első sorban a tengerhez, ez a gyönyörű 210 m²-es ház egy 310 m²-es telken hihetetlen tengeri kilátást kínál. Kiváló befektetési lehetőséget jelent öt lakóegységgel egy prémium helyszínen, közvetlenül a strand mellett, ideális turisták számára történő bérbeadásra vagy családi nyaralásokra.
A ház körülbelül 210 m² lakóterülettel rendelkezik, három szinten elosztva, és egy 310 m²-es telken helyezkedik el, amely rendezett udvarral és pihenőterülettel rendelkezik.
Az egységek elrendezése:
Földszint: tágas, két hálószobás apartman terasszal
Első emelet: három modern felszereltségű stúdió apartman
Második emelet: három hálószobás apartman két terasszal és panorámás kilátással
Ez a csatlakoztatott ház felújításon esett át, új homlokzattal, tetővel, hőszigeteléssel és légkondicionálóval. Bútorozott és felszerelt, készen áll a beköltözésre vagy bérbeadásra. Két-három privát parkolóhely áll rendelkezésre.
A tágas kert lehetőséget kínál medence, kerti ház, pavilon vagy hasonló létesítmények építésére. Kivételes elhelyezkedés és ritkaság a piacon, tengerparti sétány és közelség a strandokhoz, strandbárokhoz és éttermekhez. Ref: RE-U-40840-AB-PR
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik.
Ingatlanelőnyök: Úszómedence, Kert, Melléképület, Urbanizált Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

