Eladó újszerű állapotú vendéglátási ingatlan - Horvátország, Labin (48764789)
+ 24 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó újszerű állapotú vendéglátási ingatlan Horvátország, Labin

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
950 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Labin
  • Kategória:Vendéglátás
  • Alkategória:Hotel, szálloda, panzió
  • Alapterület:440 m2
  • Telekterület:1057 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:10
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Stolz Jelena
Stolz Jelena
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-16366
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó hotel, panzió Labin

Rabactól mindössze tíz percnyi autóútra, Labin központjától pedig néhány perc sétára található ez a két nyaralóvilla csomagajánlatban.
Ezek a nyaralók összterülete 440 nm. a telek 1057 nm. Ezek az épületek öt különálló szállásegységből állnak.
A házak ikerházak, de mindegyik saját bejárattal és magánélettel rendelkezik. Az első házban három apartman található, teljesen bútorozottan és az udvaron úszómedencével. a második ház két, szintén bútorozott apartmanból áll, saját medencével. a parkosított kertben kerti bútorok találhatók a meleg nyári hónapokban a társasági összejövetelekhez. Az udvar be van kerítve, itt a nyugalom és a magánélet garantált. a házak egy csendes utcában találhatók, magánházakkal, így kiválóan alkalmas nagycsaládosok számára is. Ideális turisztikai befektetés, ahol az év 4-5 hónapjára jól bejáratott bérbeadáshoz jut az új tulajdonos, állandó vendégekkel, akik több mint 10 éve látogatják ezt a szálláshelyet. Ref: RE-U-16366
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik.
Ingatlanelőnyök: Úszómedence, Kert, Melléképület Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal