megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
olcsóbb lett 649 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:13 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Calahonda
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Ikerház
  • Alapterület:178 m2
  • Telekterület:300 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház Calahonda, Eladó jó állapotú ház - Spanyolország, Calahonda


Exkluzív Semi-Detaced Villa Tágas Private Garden a Calahonda Fedezze fel ezt a gyönyörű félszigetelt villa található az egyik legkívánatosabb és békés lakóövezetekben. Csak négy ház exkluzív fejlesztésén belül a magánélet, a biztonság és a meleg családi légkör egyedülálló kombinációja. A szálláshelyen 3 hálószoba, 2 teljes fürdőszoba és 1 vendég wc található, jól megtervezett elrendezéssel, amely kényelmet és funkcionalitást biztosít a mindennapi családi élethez. Az egyik kiemelkedő jellemzője a lenyűgöző 300 m ² -es magánkert, ideális szabadtéri hely a mediterrán életmód élvezetére. Akár családi összejövetelek fogadása, gyermekjátszótér létrehozása, a szabadban való étkezés, vagy egyszerűen nyugodt pihenés, ez a kert végtelen lehetőségeket kínál. A kert diszkréten magában foglal egy bájos kis farmot, amely zökkenőmentesen keveredik a tájba, lehetővé téve, hogy élvezze a csirkék és kacsák tartásának egyedülálló vonzerejét, miközben a városi lakóingatlan minden kényelmét élvezi. Ez a butik közösség különösen vonzó a családok számára. Mindössze négy lakóhellyel, békés, barátságos és biztonságos környezetet biztosít, ahol a gyermekek szabadon játszhatnak, és a szomszédok valódi közösségérzetet élveznek. Ez egy igazán különleges hely, amely ötvözi a kizárólagosságot a családi élet melegével. Ez az ingatlan kiváló lehetőséget jelent a legjobb helyen, közel a strandokhoz, golfpályákhoz, nemzetközi iskolákhoz, üzletekhez, minden fontos üdülőhelyhez.

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó spanyolországi jó állapotú 3 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi ház oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 649 000 EUR és mivel az alapterülete 178 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 646 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal