Eladó jó állapotú ház - Spanyolország, Benalmadena
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Benalmadena
- Kategória:Ház
- Alkategória:Ikerház
- Alapterület:180 m2
- Telekterület:25 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház Benalmadena
Üdv az álomotthonodban! Benalmádena ideális lakónegyedében található, ez a luxus félszigetelt ingatlan rengeteg teret, magánéletet és békét kínál.
• 5 Tágas hálószobák
• 4 Fürdőszoba
• Privát kert, terasz és nagy tetőterasz
• Privát parkolás két autó részére
• Légkondicionálás végig
• Elegáns Márvány Flooring egész
• Hozzáférés a Gyönyörűen karbantartott közösségi medencéhez
A belépési szint vezet keresztül a tágas társalgó, konyha és étkező. Ezen a szinten van egy wc is. Az étkezőtől az ajtók a szabadtéri étkezőhelyre, a teraszra és a saját kertbe vezetnek.
A kertben van egy kapu vezet a közösségi kertek és medence.
Az alsó emeleten van egy nagy játékok / iroda / társalgó szoba is használható, mint egy hálószoba. Két hálószoba és egy tároló.
Az első emeleten, két hálószoba van, mindkét szobában.
A felső szinten van egy ensuite hálószoba hozzáférést a nagy tetőterasz, amely lenyűgöző kilátás nyílik a Földközi-tenger és a hegyek.
Az eladás két kijelölt mélygarázst foglal magában.
? ? Lépjen velünk kapcsolatba ma, hogy gondoskodjon egy privát megtekintés és megtapasztalja ezt a kivételes otthon első kézből!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó spanyolországi jó állapotú 5 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi ház oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 635 000 EUR és mivel az alapterülete 180 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 528 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

