Eladó új építésű ház - Spanyolország, Marbella
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Marbella
- Kategória:Ház
- Alkategória:Ikerház
- Alapterület:149 m2
- Telekterület:78 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház Marbella, Eladó új építésű ház - Spanyolország, Marbella
Új fejlesztés: Árak 1, 900, 000 €-tól 1, 950. 000 €-Ig. [Ágyak: 3 - 4] [Fürdőszobák: 2 - 3] [Épített méret: 149, 00 m2 - 172, 00 m2]
Két szintre osztva, egy földszinti vagy bejárati szintből áll, nagy saját kerttel és fedett terasszal / verandával. Fényes nappali-étkező teljesen felszerelt és felszerelt konyha. Az emeleten van két hálószoba, közös fürdőszobával és a főhálószobával, fürdőszobával és fedett terasszal. Az ingatlan két fedett garázs, amely megközelíthető egy közösségi mélygarázs.
Az ingatlanok tágas nappali nyitott terű konyhával teljesen felszerelt és berendezéssel berendezett, 2 vagy 3 fürdőszoba (Master en suite) és egy vendég wc. Minden ingatlan padlófűtés az egész házban, légkondicionálás aerotermikus, dupla üvegezés és kiváló eloszlása a szobák.
Ez a fejlesztés egy magán fejlesztés kerítés, nagy zöld területek, közös medence, tornaterem és együttmûködõ terület.
Csak 300 méter sétára a kiváló strandok. a környéken 5 csillagos szállodák, golfpályák és a legjobb strandklubok Marbella, mint Nikki Beach. Marbella óvárosa mindössze 10 percre található, Puerto Banús 15 percre, Malaga repülőtértől pedig 40 percre. Egy kiváltságos hely a Costa del Sol-on.
Marbella mikroklímája átlagos hőmérséklete 18- 19 Celsius fok és több mint 300 napos napsütés évente. Valami, ami elősegíti a szabadtéri tevékenységeket. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi új építésű 3 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi ház oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 1900000 EUR és mivel az alapterülete 149 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 12752 EUR/m2.
Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

