Eladó újszerű állapotú ház - Spanyolország, Calahonda (78897344)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Calahonda
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Ikerház
  • Alapterület:290 m2
  • Telekterület:580 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozatlan
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: C-173-EL
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház Calahonda, Eladó újszerű állapotú ház - Spanyolország, Calahonda


Szeretettel kérjük önöket, hogy fedezzék fel ezt a figyelemre méltó ingatlant, amit Calahonda egy nyugodt lakónegyedében fészkeltek meg. Ez kényelmesen található, csak néhány perc & apos; meghajtó a híres La Siesta Golf, széles választéka kényelmi és létesítmények közelében.

Ez a három emeletes félemeletes villa, kiváló befejezésekkel és déli fekvésű kilátással, három kényelmes, jól megvilágított hálószoba kilátással, három tágas fürdőszoba topminõségû végekkel, egy tágas, jól megvilágított nappali-étkezõ nyílik a kertre, egy nagy nyílt terû konyha egy szigettel, egy privát kert úszómedencével, játszótérrel és barbecue area. Ezen kívül, az alagsor szintjén, van egy tágas tároló szoba és egy garázs helyet két nagy autó.

A villa és a kulcsfontosságú értékesítési pontok a tágas szobák, amelyek kényelmet, és a csodálatos kilátást nyújt: a déli, a környező terület és a tenger; és az északi, a hegyek.

Gyere és nézd meg! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi ház oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 742400 EUR és mivel az alapterülete 290 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2560 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal