Eladó telek - Spanyolország, Sotogrande Alto (84327437)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Sotogrande Alto
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Lakóövezeti
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:10 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó telek Sotogrande Alto


Ultra-prime 4- telek portfólió Altos de Valderrama

Ez egy kivételes lehetőség, hogy ellenőrizzék a ritka gyűjtemény 4 szomszédos telkek az egyik legdiszkrétebb, zöld és védett pozíciók Altos de Valderrama. Mintegy 10, 978 m ² -es földterület a négy telken, a lehetőség támogatja mindent egy nagy magánvegyület egy közepes távú jóléti stratégia alapján több villa ugyanazon rendkívül magán enkláve. Ellentétben a szabadtéri játékokkal, a valódi érték itt a méretekben, a csendben, a kulturális-de- sac magánszférában, az érett fákban és a Valderrama környezetéhez való közvetlen közelségben rejlik. a portfóliót 3, 500. 000 Eur + adóval kínálják, ami egyértelmű felvásárlási előnyt teremt a két telek külön-külön, 4, 000, 000 eur + adóval történő megvásárlásához képest.

A beruházó legfontosabb tényei
Körülbelül kombinált terület: 10, 978 m ², a rendelkezésre álló kataszteri dokumentáció alapján.
Portfolióár: 3, 500. 000 Eur + adók
Kétpáros beszerzési ár: 2, 000, 000 €+ adók páronként
Teljes portfólióárképzési előny: 500. 000 EUR
Az 55 + 56-os telkek szintén élveznek egy meglévő alapprojektet egy nagy magánvillához. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Spanyolországi telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi telek oldal hirdetései között.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal