megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
drágább lett 1 006 975 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:82 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:San Pedro de Alcántara
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Sorház
  • Alapterület:229 m2
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház San Pedro de Alcántara


Nestled az egyik legrangosabb tengerparti területek, csak néhány lépésre a tengertől, ez az elegáns városháza Puerto Banús kínál a tökéletes keveréke a helyszín, kényelem, és beruházási potenciál. Egy csendes tengerparti utcában található, az ingatlan sétány, éttermek, butikok és San Pedro de Alcántara minden kényelme közelében található. A tágas elrendezésben több hálószoba, egy világos nappali közvetlen hozzáférést biztosít a terasz, és egy bájos privát terasz - ideális mind a pihenés és a szórakoztató. A ház saját parkolóval rendelkezik, közvetlen bejárattal az otthonba, maximális kényelmet biztosítva. Kültéri területek, beleértve a teraszok és teraszok, hozzon létre meghívó zónák élvezni a mediterrán életmódot, míg a felső szintek kellemes kilátás nyílik a környezetre és a La Concha hegyre. Egy zárt és jól karbantartott közösségben található, ahol a buja és a tóparti települések, az ingatlanok, a magántulajdon és a biztonság biztosított. Kiváló lehetőség mind az állandó, mind pedig a nagy-keresleti beruházások számára a Marbella legtávolabbi területein.

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 4 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi ház oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 1 006 975 EUR és mivel az alapterülete 229 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4 397 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal