Eladó átlagos állapotú ház - Spanyolország, El Verger
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:El Verger
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:116 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: NVAJC0091
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház El Verger, Eladó átlagos állapotú ház - Spanyolország, El Verger
Csodálatos modern, független lakóházak közösség nélkül, mindegyiknek van parkolóhelye és hátsó kertje saját medencével. a külső befejezések biztosítják az alacsony karbantartási a ház, minden, amit látható a fa hatása valójában porcelán csempe.
Magában foglalja a napelemek telepítését, a napenergia önfogyasztását és a vezetékes meleg / hideg légkondicionáló rendszert, a ház minden emeletére felszerelt és felszerelt gépekkel.
Ez magában foglalja a csapok mind a konyhában és fürdőszobákban, valamint egészségügyi elemek, beleértve a képernyők. Tükrök, világítás és gyaloglás a szekrényekben. a konyha magában foglalja a high-end készülékek, sütő, tűzhely és extraktor motorháztető.
350 000 Euróból áll.
Nyugodtan lépjen velünk kapcsolatba a megtekintés ütemezéséhez! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi átlagos állapotú 2 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi ház oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 330000 EUR és mivel az alapterülete 116 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2845 EUR/m2.
Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

