Eladó átlagos állapotú ház - Spanyolország, Guardamar del Segura
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Guardamar del Segura
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:164 m2
- Telekterület:153 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RV2324
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház Guardamar del Segura
Tipikus spanyol ingatlan Guardamar del Segura központjában, a Mercadona tér előtt. és nbsp; Corner ingatlan délkeletre. Minden lakótér egy szinten helyezkedik el. Tető elérhető. és nbsp; és # 13; és # 13;
Jelenleg az ingatlan 4 hálószoba, 2 fürdőszoba, nagy nappali kandallóval és külön konyha. Lehetőség van lerombolni ezt a birtokot, és újjáépíteni, mint egy lakás blokk vagy egy magánház. a telek mérete 153 m2 szerint a kataszter és az aktuális épített terület 164 m2. és nbsp; Ez a ház is egy szép terasz és egy nagy tároló szoba a tetőn. és nbsp; Minden kényelem és szolgáltatás gyalog. Nyitott kilátás a térre garantált egy életre. Tökéletes helyszín. és nbsp; Reasonable ajánlatokat szívesen. és nbsp; Adók és egyéb beszerzési költségek nem szerepelnek az árban. Kérjük, lépjen velünk kapcsolatba további részletekért! és nbsp; Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi átlagos állapotú 4 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi ház oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 360000 EUR és mivel az alapterülete 164 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2195 EUR/m2.
Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

