Eladó átlagos állapotú ház - Spanyolország, Nueva Andalucía
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:53 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nueva Andalucía
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:152 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház Nueva Andalucía
Ez a bájos andalúziai városház tökéletesen elhelyezkedett az egyik Marbella & apos, a legkívánatosabb területek, sétára a strandtól, tornaterem és padel létesítmények, éttermek és a élénk kikötő Puerto Banús.
Két szinten, valamint egy tetőterasszal, az otthon kényelmes és praktikus elrendezést kínál, amely a mediterrán élet megkönnyítésére szolgál. A földszinten van egy nyitott-terv élő és étkező kapcsolódó konyha, amely egy világos és szociális tér, amely nyílik ki egy privát erkély. Ez a szint magában foglalja a vendég hálószoba és a vendég wc, így ideális a látogatók vagy rugalmas mindennapi élet. Az emeleten két tágas hálószoba található, mindegyik saját fürdőszobával és saját terasszal.
A tetőteraszon található az ingatlan látványossága, melyet egy hangulatos szabadtéri társalgó teraszként terveztek, ahol napozóágyak is vannak, és a kilátást és a naplementét a környező területre élvezve pihentetik. A közösségen belüli pozíció gyönyörű, nyitott kilátást ad a városházának, és olyan magánéletet, amit nehéz megtalálni egy ilyen központi helyen.
Ez a ház kínál a tökéletes kombináció a sárm, a hely és az életmód. Az állandó lakhely, a nyaralás, a lakás, a befektetés, a lakás, a ház, a ház, a ház, minden, amit csak lehet.
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 3 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi ház oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 495 000 EUR és mivel az alapterülete 152 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 257 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

