megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 21 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Dubai
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:124 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:Van
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Kis Vanessza
Kis Vanessza
+36-(70)-661-2189
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 7
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó apartman Dubai - 1 Residences


1 a Wasl1 rezidensei tökéletesen helyezkednek el a Zabeel Park buja derűssége mellett. Ez a gyönyörű város visszavonulás lehetővé teszi a lakosok felébredni élénkítő kilátás, hogy egy frissítő séta, vagy játszani a barátok és a család minden, miközben csak percekkel a zümmögés a városi élet. Az élet az 1 rezidenseknél azt ígéri, hogy mindig izgatott és elképesztő lesz. A kettős torony komplexum három összekötő szinten tartalmaz számos exkluzív kényelem és létesítmények, beleértve a state- of -the- art tornaterem, 340m jogging pálya és egy lenyűgöző szabadtéri úszómedence napozóterekkel. 1 Rezidenciák is része az öt zóna Wasl 1, amely lépéseket tesz el a központi tér, finom finom étkező éttermek, butik kiskereskedelmi üzletek, öt csillagos vendéglátó helyszínek és izgalmas szórakoztató hotspots. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó egyesült arab emírségeki új építésű 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Egyesült Arab Emírségeki lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 3 711 809 AED és mivel az alapterülete 124 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 29 934 AED/m2.

Az dubai ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kis Vanessza összes hirdetése között.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal