megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó
3 364 000 AED

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Dubai
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:172 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:Van
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Kis Vanessza
Kis Vanessza
+36-(70)-661-2189
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: dubai_layout_17958
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó apartman Dubai - Trussardi Residences - 2 Bedroom Type A


Mit nyújt az OC Dubai?

Az Otthon Centrum hivatalosan is belépett a dubaji ingatlanpiacra. Magyar háttérrel és helyi piaci ismerettel teljes körű, magyar nyelvű támogatást nyújtunk az ingatlanvásárlás során. Segítünk a megfelelő projekt és lokáció kiválasztásában, legyen szó off-plan vagy már elkészült ingatlanról. A döntés előtt hozamszámítással, piaci tanácsadással és a befektetési szempontok áttekintésével segítünk felmérni, hogy az adott ingatlan mennyire illik a céljaidhoz. A szolgáltatás része lehet a jogi háttér, a szerződéskezelés, a banki és finanszírozási tanácsadás, valamint igény esetén a cégalapítás és a Golden Visa ügyintézés támogatása is. Az ingatlan megvásárlása után sem maradsz magadra, hiszen ingatlankezelésben és bérbeadásban is segítséget tudunk nyújtani.

Ez egy a típusú apartman 2 hálószobával.
A "Trussardi Residences" a Mira Developments-tól egy márkás projekt, amelyet Trussardi, a tekintélyes olasz divatházzal partnerségben hoztak létre. Ez az együttműködés olyan kivételes lakásfejlesztést eredményezett, amely zökkenőmentesen integrálja a klasszikus milánói eleganciát a modern építészeti tervezéssel. A lakások vannak beállítva a gyorsan fejlődő Al Furjan kerület és díszítik a testreszabott bútorok darab a Trussardi Casa gyűjtemény. Az épület szembetűnő külseje és csúcspontja a márka kifinomultság és kizárólagosság iránti elkötelezettségét tükrözi.
A projekt számos apartman konfigurációt tartalmaz, köztük tágas 1, 2, 3 és 4 hálószobás lakásokat, valamint luxus szobákat. Minden egység aprólékosan van tervezve, nagy hangsúlyt fektetve a kiváló minőségű anyagokra és a finomított befejezésekre. A nappaliban elegáns bőr berendezési tárgyak, fa és kő akcentusok vannak a fürdőszobában, és aprólékosan kidolgozott részleteket, amelyek kiemelik Trussardi híres kézműves. Floor-to-plafon ablakok panorámás kilátás nyílik a városra, míg a privát medencék és teraszok hozzá egy réteg kizárólagosság és kényelem.
Stratégiailag található az Al Furjan területen, "Trussardi Residences" kínál lakosok könnyű hozzáférést nagy város látnivalók, miközben a nyugalom érzése. Az épület számos kényelmet tartalmaz, mint például egy végtelen medence, egy state of-the-art tornaterem, és a privát együttmûködõ terek. Concierge szolgáltatások, parkoló inas, és egy 3 éves garancia hozzá a kényelem és prémium életmód által kínált fejlesztés.

Tetszett ez az eladó egyesült arab emírségeki új építésű 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Egyesült Arab Emírségeki lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 3 364 000 AED és mivel az alapterülete 172 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 19 558 AED/m2.

Az dubai ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kis Vanessza összes hirdetése között.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal