megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó
1 377 000 AED

Ingatlan adatai

  • Feladva:13 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Dubai
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:83 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:Van
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Kis Vanessza
Kis Vanessza
+36-(70)-661-2189
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: dubai_layout_10751
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó apartman Dubai - Aqua Dimore - 1 Bedroom with Pool


Mit nyújt az OC Dubai?

Az Otthon Centrum hivatalosan is belépett a dubaji ingatlanpiacra. Magyar háttérrel és helyi piaci ismerettel teljes körű, magyar nyelvű támogatást nyújtunk az ingatlanvásárlás során. Segítünk a megfelelő projekt és lokáció kiválasztásában, legyen szó off-plan vagy már elkészült ingatlanról. A döntés előtt hozamszámítással, piaci tanácsadással és a befektetési szempontok áttekintésével segítünk felmérni, hogy az adott ingatlan mennyire illik a céljaidhoz. A szolgáltatás része lehet a jogi háttér, a szerződéskezelés, a banki és finanszírozási tanácsadás, valamint igény esetén a cégalapítás és a Golden Visa ügyintézés támogatása is. Az ingatlan megvásárlása után sem maradsz magadra, hiszen ingatlankezelésben és bérbeadásban is segítséget tudunk nyújtani.

Ez egy apartman 1 hálószoba és egy privát medence.
Vincitore "Aqua Dimore" Dubai Tudományos Park Vincitore Realty kínál stúdió, 1 és 2 hálószobás apartmanok, és 2 és 3 hálószobás villák. Ez a modern akváriumtémájú élettér a város szívében ötvözi a modern stílust a praktikus tulajdonságokkal. A viktoriánus kor kulturális bólogatása.
Tapasztalja meg a klasszikus opulencia és a modern élet keverékét, különböző akváriumokkal és égi villákkal, melyek magán merülési medencékkel rendelkeznek. A fejlesztés magában foglalja a 40 méteres nagy lobby, olasz kézműves, bőséges kényelmi terek, és egy 5 csillagos felhajtó és drop-off.
Élvezze a meleg fogadtatást a regális terekben hagyományos európai sármokkal, szökőkút egy unikornis szobor, viktoriánus design, és bonyolult kialakítású mennyezet. Fedezze fel ezt ikonikus élő projekt a kiskereskedelmi terek, egy üzleti társalgó, együttmûködõ területek, és így tovább. Minden nap van egy bolt és egy kávézó. Sokoldalú beltéri terek, mint például egy könyvtár, táncstúdió és társalgó, valamint egy többcélú társalgó, ami minden nap valami újat biztosít a lakosságnak.

Tetszett ez az eladó egyesült arab emírségeki új építésű 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Egyesült Arab Emírségeki lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 1 377 000 AED és mivel az alapterülete 83 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 16 590 AED/m2.

Az dubai ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kis Vanessza összes hirdetése között.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal