Eladó újszerű állapotú lakás - Horvátország, Opatija (71537856)
+ 6 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó újszerű állapotú lakás Horvátország, Opatija

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
846 216 EUR

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Opatija
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:118 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Stolz Jelena
Stolz Jelena
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-31974
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó téglalakás Opatija

Lenyűgöző apartman egy új luxusépületben, kilátással a tengerre Abbáziában!

Egy lenyűgöző, modern, 110, 54 négyzetméteres P7-es lakás eladását bonyolítjuk, Abbázia központja felett, panorámás kilátással a tengerre. Ez a drágakő erkéllyel, úszómedencével, lifttel és két parkolóhellyel rendelkezik. Ez az exkluzív ingatlan déli fekvéssel büszkélkedhet, lélegzetelállító kilátást kínál, és a csúszó üvegfalain keresztül egész évben fénnyel árasztja el a lakást.

Az apartman felszereltsége:
Két hálószoba
Két fürdőszoba
Egy további WC
Tágas, nyitott terű nappali étkezővel és konyhával, amely egy teraszra vezet, ahol a tenger végtelen kékjében ázhat.

A kiemelt funkciók közé tartozik:
Kivételes schuco alumínium ács
Első osztályú parketta
Elektromos redőnyök
Prémium szaniterek
Olasz kerámia
Betörésbiztos bejárati ajtó
Lift
Közös medence
Energiatakarékos építés és szigetelés

Az apartman hozzáférést biztosít egy közös medencéhez, és lifttel rendelkezik. Két parkolóhely tartozik hozzá: egy a garázsban és egy fedett.
A helyszín kivételes: egy csendes, békés utcában, Opatija nyüzsgő szíve felett, közel a strandhoz és a Lungomare sétányhoz. a strand mindössze 8 perces sétára, vagy egy percnyi autóútra található. Ráadásul az épületet buja zöld erdő veszi körül, ami tovább fokozza a nyugodt környezetet.
Ez egy kiváló lehetőség egy figyelemre méltó ingatlan megszerzésére az Adria egyik legszebb városában. Tökéletes lakhatásnak, turisztikai bérbeadásnak vagy befektetésnek, ez a lakás egy igazi lelet. Ref: RE-U-31974
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik.
Ingatlanelőnyök: Garázs, Úszómedence, Lift, Modern Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal