Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Fuengirola
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Fuengirola
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:187 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: BP-MARINAN
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Fuengirola
Penthouse Duplex FrontLine Strand érvényes turisztikai engedéllyel - Calle Marina Nacional, Fuengirola
Fedezze fel ezt a csodálatos penthouse Fuengirola, található az egyik legkívánatosabb területén a Costa del Sol, csak lépéseket a tengertől, és körülvéve minden kényelmi: éttermek, üzletek, közlekedés, és szabadidős létesítmények.
A verhetetlen elhelyezkedés és az érvényes turisztikai engedély, ez az ingatlan kiváló lehetőséget jelent mind állandó lakóhely és a magas bérleti jövedelem.
A 87 m ² -es apartman egy világos nappali-étkező, egy teljesen felszerelt konyha, három hálószoba (egy saját fürdőszobával), és két nyitott teraszok és egy tágas szolárium, összesen 87 m ² -es privát szabadtéri. Ezek a nyílt terek ideálisak a napsütéshez, grillezéshez, vagy egyszerűen a tenger lélegzetelállító kilátásához és Fuengirola városi tájához.
A maximum 7 fő befogadására való képességgel ez a penthouse tökéletes egyensúlyt kínál a kényelem, a hely és a nyereségesség között.
Egy egyedülálló ingatlan, amely ötvözi a mediterrán vonzerőt a biztonságos befektetés minden előnyével. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 495000 EUR és mivel az alapterülete 187 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2647 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

