Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Fuengirola
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Fuengirola
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:89 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Fuengirola
Üdvözöljük ebben a fantasztikus és fényes zászlóshajó lakás, kilátással magasabban minden Fuengirola!
Először belépünk egy tágas csarnokba, és közvetlenül jobbra van a konyha egy külön terület egy mosógép és extra tároló.
A csarnokból belépünk a nappaliba egy teraszra, ahol kitekinthetünk a Fuengirola teteje felett a tengerig.
A nappali mellett egy tágas étkező egy nagy étkező asztal és több szék és egy nyitott kandalló. Az étkezőből elmehetünk egy másik kisebb nappaliba, ami üvegezett.
Aztán kimegyünk a nagy teraszra, amely a fantasztikus kilátás mellett rengeteg helyet is kínál az ülőhelynek, és sok cserépedényt zöldséggel.
A csarnokból balra is mehetünk, és ott találjuk a három hálószobát, amelyek közül az egyiknek van fürdőszobája. Két hálószobának saját kis terasza van.
Kint a teraszon van egy lépcső a tetőre, ahol van egy kis ház, amit lehet használni, mint egy zeneszoba, könyvtár vagy miért nem egy ifjúsági szoba? a napozóágyaknak is van hely. Vannak napelemek is telepítve a tetőre, hogy melegítse a vizet a lakásban.
A lakásban van egy privát parkoló a garázsban. a lift egyenesen a 7. emeleti lakásból a garázsba megy.
Az ingatlan nagyon jól karbantartott, és az épület nemrég átfestett. Ez található egy nagyon szép spanyol környéken kisebb üzletek hús, kenyér, dohány, stb. Néhány háztömbön belül van néhány nagyobb élelmiszerbolt is. Gyalogos távolságra van a strandtól és a vasútállomástól, amelyet 10-15 perc alatt elérhet. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 749000 EUR és mivel az alapterülete 89 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 8416 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

