Eladó jó állapotú lakás - Spanyolország, Málaga Centro
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:22 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Málaga Centro
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:124 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: SA-CPC223937
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Málaga Centro
# # Property with Excellent Renovation Potential in La Malagueta Located in one of Malaga 's most sought-after business area, just a short walk from the Pompidou Centre and only minutes from Muelle Uno, Calle Larios, the port and the beach, this ingatlant representates for both end users and investors. Az apartman 4 hálószoba és 2 fürdőszoba, tágas és funkcionális elrendezéssel, amely több felújítási és újraelosztási lehetőségeket. Nagylelkű méretei ideálissá teszik egy csúcsminőségű kortárs lakóhely létrehozását, a tér maximalizálását és az ingatlan modern életszínvonalhoz való igazítását. * * Kulcsjellemzők: * * * 4 hálószoba. * 2 Fürdőszoba. * Tágas alaprajz. * Kiváló felújítási potenciál. * Erős tőkemegtérülési potenciál. Az ingatlant minden lényeges kényelem körülveszi, és sétatávolságra van Málaga fő nevezetességeitől, köztük a Paseo Marítimo, Muelle Uno, a Pompidou Központ és a történelmi városközpont. Ez egy kiváló lehetőség arra, hogy megvásároljon egy jelentős potenciállal rendelkező ingatlant Málaga egyik legkívánatosabb és legtekintélyesebb helyén, legyen az elsődleges lakóhely, második otthon vagy befektetés. * * Tájékoztató: * * a bemutatott képek némelyikét kizárólag a felújítási potenciál és a lehetséges tervezési koncepciók felhasználásával készítették. Ezek a képek nem az ingatlan jelenlegi állapotát ábrázolják.
Tetszett ez az eladó spanyolországi jó állapotú 4 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 750 000 EUR és mivel az alapterülete 124 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6 048 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

