Eladó új építésű lakás - Spanyolország, Fuengirola
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Fuengirola
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:84 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Fuengirola
Új fejlesztés: Árak 567000 €és 881000 €között.
Látványos új fejlesztés 60 luxus apartmanok a legdélibb terület El Higuerón, egy zárt exkluzív közösség tornaterem, fűtött medence, jacuzzi és koworking tér, 500m a strand sétány és az összes szolgáltatás, 300m a Carvajal vasútállomás közvetlen hozzáférést biztosít a repülőtér, és a belváros Málaga, és 3Km Fuengirola város központjában.
Minden apartman most kulcsfontosságú készen áll, a dél és dél-nyugati orientáció, nagyon nagy teraszok, magas márkák és magas minőségű, mint a padlófűtés egész és a modern energiatakarékos aerotermikus hőrendszer.
Élvezi a helyszínen értékesítés után ügyfélszolgálat, bútorok csomagok, és garancia az egyik vezető és leghosszabb óta létrehozott európai fejlesztők, és a legtekintélyesebb építészek González és Jacobsen. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi új építésű 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 567000 EUR és mivel az alapterülete 84 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6750 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

