Eladó jó állapotú lakás - Spanyolország, La Cala
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:La Cala
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:118 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: K1348
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás La Cala, Eladó jó állapotú lakás - Spanyolország, La Cala
Fedezze fel ezt a meghívó felső emeleti apartman szívében La Cala de Mijas a Costa del Sol, kínál a tökéletes keveréke tér, kényelem, és a hely. Csak egy 2 perces sétára a strandtól, és közvetlenül La Cala központjában található, minden, amire szüksége lehet - éttermek, üzletek, kávézók, iskolák és szolgáltatások - szó szerint az ajtód előtt. Az utazási kényelem, Málaga repülőtér mindössze 20 percre van.
A lakás 118 m ² -es jól elosztott nappali három hálószoba és két fürdőszoba, kiegészítve nem egy, hanem két nagyvonalú magánterasszal. Az egyik délre néző, tökéletes a reggeli nap eláztatására, míg a másik északra néz, lehetővé téve, hogy élvezd a hűvösebb estéket, vagy teljesen elkerüld a napot - mindkét világból a legjobbat nyújtva. Innen csodálhatja gyönyörű kilátás nyílik mind a tengerre, mind a környező hegyekre.
Belül, a világos nappali egy hangulatos kandalló és közvetlen hozzáférést biztosít a terasz. a teljesen felszerelt konyha praktikus és modern, míg a minőség érinti, mint a márvány padló, dupla üvegezés, és felszerelt szekrények növeli a kényelmet. Légkondicionálás biztosítja az év körüli élvezetet, és az ingatlan eladó bútorozatlan, így a szabadság, hogy létrehozza az ideális otthon.
Akár állandó lakhelyet keres, nyaralást, vagy intelligens befektetést, ez a tengerparti apartman délben, miután La Cala egyesíti a verhetetlen helyet, kivételes potenciállal. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 669000 EUR és mivel az alapterülete 118 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 5669 EUR/m2.
Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

