Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, El Paraiso
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:5 hónapja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:El Paraiso
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:112 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás El Paraiso
Gyönyörű emeletes földszinti apartman található, az exkluzív zárt közösség Paraíso Pueblo, híres a magas színvonalú építési, biztonsági, és családbarát légkörben.
Az ingatlan nagyon világos és napos, és kitűnik az egyik legnagyobb és napsütéses teraszok az egész komplexum, kínál részleges kilátás a tengerre és ideális szabadtéri hely élvezni a mediterrán éghajlat egész évben.
Az apartmanban 3 hálószoba és 2 fürdőszoba található. Gondosan kiválasztott helyzete a közösségen belül különösen alkalmassá teszi a családok számára, medencékkel, gyermekekkel és a közelben található közösségi létesítményekkel, biztosítva a kényelmet és a nyugalmat.
A Paraíso Pueblo a kényelem kivételes választékát kínálja, beleértve összesen 8 úszómedencét, 2 végtelen medencével és 1 félolimpiai medencével, valamint edzőteremmel, koworking területtel, étteremmel és egy gyönyörű japán kerti területtel, ahol a lakosok a háziállataikkal is élvezhetik a békés sétákat. A közösség jól karbantartott és ismert a barátságos nemzetközi lakosok.
A duplaár tartalmazza a privát parkolót, a parkolóhelyet és a raktárhelyiséget.
Ideális ingatlan az állandó lakáshoz, vagy a nyaralóházhoz, különösen a jól illeszkedő családokhoz.
Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 597 000 EUR és mivel az alapterülete 112 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 5 330 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

