Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Fuengirola
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Fuengirola
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:130 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: SPCRM2665
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Fuengirola
Fedezze fel ezt a brand- új lakás Edificio España, amely újra meghatározza a luxus és kizárólagosság Fuengirola. a rangos Estudio a- cero tervezte.
Van 3 hálószoba és 2 fürdőszoba, mindössze 350 méterre a tengertől. Az avantgárd architektúrája és topminõsége, ötvözve az olyan nemes anyagokat, mint az acél, az üveg és a fa, elegáns és kifinomult teret teremt a teljes élvezetre.
Tartalmazza a mélygarázs és a tároló.
Marbella és Málaga között, Fuengirola szívében, Edificio España a városháza tér közelében, Bioparc, és a Costa del Sol leghosszabb sétájával, 7 km-re a strandtól és szórakozástól. a modern közös területek közé tartozik a tornaterem, szauna, szabadtéri medence és kereskedelmi terek, amelyek exkluzív életmódot kínálnak, amely egyensúlyt teremt a design, komfort és autentikus mediterrán vonzerő között. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 795000 EUR és mivel az alapterülete 130 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6115 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

