Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, La Duquesa (36874339)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:La Duquesa
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:50 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: MarinaDuq010
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás La Duquesa


A turist license és a panoramikus Tengeri views megállapítása marina de la DUQUESA-BAN

Bemutatjuk ezt a fantasztikus apartman található az egyik legdélibb után területek La Duquesa, egy kiváló tengerparti helyen csak néhány lépésre a kikötőtől, éttermek, üzletek, és minden kényelem.

Az apartman 50 m ² -es nappali és egy kellemes 12 m ² -es déli fekvésű terasz, gyönyörű panorámás kilátás nyílik a Földközi-tengerre, szintén látható a nappaliban. Útvonalának és elrendezésének köszönhetően az apartman bőséges természetes fényt kap a nap nagy részében, meleg és csábító hangulatot teremtve.

Ez egy tágas hálószoba és egy teljes fürdőszoba, valamint egy világos nappali-étkező közvetlen hozzáférést biztosít a terasz. a konyha különálló, és a nappalival párhuzamosan helyezkedik el, azzal a lehetőséggel, hogy nyissa meg a fő tér, ha azt szeretné, hogy hozzon létre egy nyitottabb és kortárs lakóövezet.

Az ingatlan eladó berendezett és légkondicionáló, saját parkoló, és egy tároló, amely kényelmes, mint egy elsődleges lakóhely, egy második otthon, vagy befektetési ingatlan.

Található egy jól karbantartott zárt közösség, ez büszkélkedhet kiváló közösségi területek úszómedencével a felnőttek és a gyermekek & apos; medence, trópusi kertek, egy evező teniszpálya, lift, és közvetlen strand hozzáférés. Továbbá, az ingatlan van egy turisztikai engedély, így ez egy fantasztikus lehetőség azok számára, akik a bérleti díjat nyaralás bérleti egy területen nagy kereslet egész évben.

A helyszín az egyik legnagyobb vagyon: csak néhány perc & apos; séta La Duquesa Marina és nagyon közel golfpályák, mint a La Duquesa Golf és Doña Julia. Sotogrande mindössze 10 percre van autóval, Estepona 20 percre, és Gibraltár körülbelül 30 percre. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 299000 EUR és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 5980 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal