Eladó jó állapotú lakás - Spanyolország, Benahavís
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Benahavís
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:153 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: A0075
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Benahavís
Exkluzív 3 hálószoba Panorámás apartman Nézetek
Egy exkluzív magánközösségben található, ez a 200 m ² -es ingatlan kínál mindent, hogy élvezze az életet egy kiváltságos környezetben. Három tágas hálószoba és három fürdőszoba, minden sarok tervezték, hogy maximális kényelmet és természetes fény.
Képzeljék el a pihenést egy hangulatos nappaliban kandallóval, vagy élvezze a lenyűgöző panorámás kilátás a tengerre a látványos zárt terasz egy Lumon rendszer. Az ingatlan 153 m ² használható tér és 34 m ² teraszok - tökéletes a béke és a természet, amely körülveszi ezt az ingatlankövet. Plusz, a déli irányú orientáció egész nap természetes fényt biztosít.
A közösség kínál minden szükséges kényelmet, beleértve a medence és a kert - ideális megosztása felejthetetlen pillanatok a család és a barátok. És ne aggódj a parkolás miatt - a garázshely benne van az árban.
Ez egy egyedülálló lehetőség, hogy élni távol a sivár és nyüzsgő a város központjában, mégis közel mindent, amire szüksége van. Ne hagyd ki, gyere és nézd meg!
Tetszett ez az eladó spanyolországi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 790 000 EUR és mivel az alapterülete 153 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 5 163 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

