megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
495 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:10 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Los Arqueros
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:105 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozatlan
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Los Arqueros


Nestled belül a tekintélyes Los Arqueros Golf közösség, ez a gyönyörűen felújított három hálószobás apartman tökéletes keveréke a kényelem, nyugalom, és a mediterrán élet, körülvéve buja tájak és látványos golfpálya táj.

3 Tágas hálószoba és 2 fürdőszoba, beleértve egy bőkezű fő lakosztály egy ensuite fürdőszoba.

A modern életre tervezett teljesen felszerelt konyha külön közüzemi területet foglal magában, míg a világos és barátságos lakótér zökkenőmentesen nyílik meg egy nagy délnyugati, részben fedett teraszra.
Innen élvezheti a napsütést egész délután mellett nyitott kilátás nyílik a golfpálya és a környező hegyek, ideális étkezési, szórakoztató, vagy egyszerűen pihentető teljes magánélet.
Az ár tartalmazza a nagy (majdnem dupla) underground parkolóhely és egy privát tároló szoba, amely lehet a lift.

La Torre egy zárt közösség, nagy manikűrözött gardesn és 4 úszómedencék; ideális esetben mindössze 10 perces autóútra San Pedro Alcántara és a strandok a Costa del Sol, a Málaga International Airport kevesebb, mint 60 percre van, ez az urbanizáció kínál kiváló kapcsolat fenntartása mellett kizárólagosság és nyugalom.

Függetlenül attól, hogy Ön keres egy állandó lakóhelyet, egy nyaralást, egy golfházat, egy ingatlant, egy Marbellát, ez az apartman bemutatja az egyik kiváló lehetőséget, a legdélibbet a golf közösség után.

Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 495 000 EUR és mivel az alapterülete 105 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4 714 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal