Eladó átlagos állapotú lakás - Spanyolország, Punta Prima
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Punta Prima
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:82 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: A-003444
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Punta Prima
Üdvözöljük ebben a tágas és jól kialakított kétszobás, két fürdőszobás lakásban, a délutáni Panorama Park, épült 2020-ban. a kényelem, a stílus és a kényelem tökéletes keverékét kínálva, ez az otthon ideális azoknak, akik egy modern tengerparti pihenőt keresnek.
Ahogy belép, akkor & apos; újra köszönt egy nyitott koncepció élő és étkező, ideális mind a pihenés és a szórakoztató. a nagy tolóajtók táguló északi fekvésű erkélyhez vezetnek, amely bőséges természetes fényt és lélegzetelállító kilátást biztosít a tengerre.
A konyha hatékonyan tervezett modern készülékek, bőséges pult tér, és kényelmes hozzáférést az étkező, hogy az étkezés előkészítése és házigazda fáradhatatlan. Továbbá, egy második déli fekvésű erkély is megközelíthető a konyhából, biztosítva a világos és levegős hangulatot az egész lakásban.
Az elsődleges hálószoba egy privát pihenő, amely egy succite fürdőszoba és közvetlen hozzáférést biztosít a nagy erkély, tökéletes élvezheti a reggeli kávé vagy esti naplemente. a második, jól felszerelt hálószoba az egység másik végén található, amely a vendégek, a családtagok, vagy az otthoni iroda számára biztosít magánéletet és rugalmasságot. Egy másik teljes fürdőszoba biztosítja a kényelmet és kényelmet.
Ez az ingatlan magában foglalja a mélygarázs és egy privát tároló szoba, extra praktikus, hogy a családi élmény.
A Panorama Park komplexum három úszómedencével büszkélkedhet, amelyek közül az egyik fűtött, és éveken át tartó élvezetet kínál. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 479000 EUR és mivel az alapterülete 82 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 5841 EUR/m2.
Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

