Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Los Monteros
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Los Monteros
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:176 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Los Monteros
Fantasztikus apartman a legcsodálatosabb kilátás nyílik a Földközi-tenger és Marbella. Az apartman nagy és tágas. Nagyon nagy nyitott konyha a nappali / étkező, amely szintén található egy fantasztikus kilátás nyílik a Földközi-tengerre, nagy és tágas nappali hozzáférést biztosít a szép nagy fantasztikus terasz, ahol van hely egy kanapé csoport és egy nagy étkező asztal. Belépő terem tágas szekrényekkel, három nagy hálószoba, két nagy fürdőszoba és egy vendég wc. a fő hálószoba is van egy séta a szekrényben. a lakás egy szép garázs / parkoló, nagyon közel a lakás és egy tároló szoba. Összesen három úszómedence és még egy fűtött, a közösség része. a víz tartalmazza a kommunális díjak, valamint a levegő / con a lyuk apartman. Wifi és tv csatornák. a konyhában van egy borhűtő. Smart rendszer fénnyel, filips hoe System, színes és higo fény. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 550000 EUR és mivel az alapterülete 176 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3125 EUR/m2.
Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

