megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
drágább lett 600 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:5 hónapja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Guaro
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:100 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Guaro, Eladó új építésű lakás - Spanyolország, Guaro


Új fejlesztés: Árak 600.000 €-Ról 600.000 €-Ra. [Ágyak: 3 - 3] [Fürdőszobák: 2 - 2] [Épületek mérete: 100.00 M ² - 100.00 M ² -100.00 M ²] a luxusélet kifinomult fejlődését mutatjuk be, amely a világ első együttműködését kínálja, amely egyesíti a magas végű építészetet a kulcsos eleganciával. Nestled a bájos falu szélén Guaro, ez az exkluzív közösség ad egy ritka kettősség tapasztalat, ahol a békés hitelessége a hagyományos andalúziai fehér falu megfelel a vibráló, magas-energia impulzus a közeli Marbella. Azok számára tervezett cél, akik valódi kapcsolatot keresnek a természettel és a kultúrával anélkül, hogy feláldoznák egy nemzetközi központ modern kapcsolatát. A lakások maguk a design remekművei, amelyek a mestermunka és a művészi látás zökkenőmentes keverékével rendelkeznek. Minden otthon teljesen berendezett és kész, bemutató bestiors bestiors és aláírás esztétika által szervezett világhírű tervezők és prémium bútorok gyűjtemények. From spa ihlette menü a testreszabott lakóhelyek, minden részlet aprólékosan hangoztatott, hogy hozzon létre egy privát univerzum. An invitation to inhave download a space, where time slow down, elegance download is downless, download the beauty beautiful of the Mediterranean talk becommunity becomparents of daily life.

Tetszett ez az eladó spanyolországi új építésű 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 600 000 EUR és mivel az alapterülete 100 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6 000 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal