Eladó átlagos állapotú lakás - Spanyolország, Parque de las Naciones
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Parque de las Naciones
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:81 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: STS-5394
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Parque de las Naciones
154, 000 Eur Apartman Torrevieja (Second Floor) a lehetőség, hogy él a tenger mellett az egyik legélénkebb területeken Torrevieja. Ez a második emeleti lakás, 2001-ben épült, készen áll a költözésre, és kínál kiváló kombinációja kényelem, elhelyezkedés, és életminőség. Csak 600 méterre Acequión Beach és közel más strandok, mint Playa del Cura és La Mata, élvezheti a mediterrán éghajlat egész évben. Kulcsfontosságú része81 m ² -3 tágas és világos alapterület2 teljes fürdőszoba Független, modern és funkcionális konyhák7 m ² -es terasz Éves felépítés2001Közösségi díjak 147 eur negyedéves Található közel minden kényelmi szupermarketek, éttermek, üzletek, és bevásárlóközpontok. Az Alicante repülőtér csak 40 percre van. Ideális lakóhely, nyaraló vagy befektetési ingatlan. Itt nem csak egy házat veszel, hanem egy nap-, tenger- és nyugalmi életmódot. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi átlagos állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 154000 EUR és mivel az alapterülete 81 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1901 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

