Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Las Lagunas
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:5 hónapja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Las Lagunas
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:115 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 855-00115P
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Las Lagunas
Elegáns 2- Hálószoba Apartman tágas terasszal Jardines de las Lagunas, Mijas Costa Ez a gyönyörűen kialakított 2 hálószobás, 2 fürdőszobás apartman található a nagyon délen után Jardines de las Lagunas, szívében Las Lagunas de Mijas, az egyik legdinamikusabb és leggyorsabb növekedésű területek a Costa del Sol. Kínálva 115 m ² belső tér és a 37 m ² -es saját terasz, az otthon elegyíti a modern mediterrán design kényelemmel és funkcionalitással, így ideális, mint egy állandó lakóhely, nyaraló otthon, vagy egy magas hozamú befektetés. Az apartman szíve a nyitott konyha, amely zökkenőmentesen áramlik be a világos nappaliba és étkezőbe. Nagy tolóajtó nyílik a tágas déli fekvésű terasz, tökéletes al fresco étkező, pihenés, vagy élvezi a mediterrán napsütés. A belsŠhelység világos, levegŠs, és tervezett a modern tengerparti élet, ötvözve semleges tónusok magas minŠségû befejezések. A hálószobai szobákban gardróbok és saját fürdőszobák találhatók, míg a második hálószobában egy teljesen felszerelt második fürdőszoba található. Mindkét hálószoba közvetlen hozzáférést biztosít az erkélyhez. A teljesen felszerelt konyha zökkenőmentesen keveredik a nyitott-terv étkező és a nappali, amely világos és társadalmi élményt. A további mindennapi kényelem érdekében az ingatlan külön, mosógéppel felszerelt tárolóterületet is kínál. A Jardines de las Lagunas lakosai közösségi kényelmet élveznek, beleértve a rezervátumos úszómedencét, buja parkosított kertet, teljesen felszerelt tornatermet és szaunát, valamint a játszóteret. A lift leviszi a garázsba és a kényelembe. A zárt fejlesztés 24 órás biztonsági kamerákat is biztosít, amelyek a családok, a lakosok és a befektetők számára egyaránt békét kínálnak. A helyszín egy másik kulcsfontosságú előny. A közvetlen hozzáférés az a7 autópálya, ez a lakás csak: 5 percre Fuengirola város központjától és strandok 20 percre Málaga. . .
Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 449 000 EUR és mivel az alapterülete 115 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 904 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

