Eladó átlagos állapotú lakás - Spanyolország, Málaga
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:15 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Málaga
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:82 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: SPCRM5182
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Málaga, Eladó átlagos állapotú lakás - Spanyolország, Málaga
A birtok két emelettel oszlik.
A bejárat szintjén megtalálja az első hálószoba, a folyosó, a fürdőszoba zuhanyzóval, és egy világos nyílt terű konyha, élő és étkező.
Innen a lépcső vezet fel a második emeletre, ahol a második hálószoba található, valamint hozzáférést az l- alakú terasz, a tökéletes hely, hogy pihenjen, és áztassa fel a Málaga nap.
Az épületben lift és az apartman található, a második emeleten. Az ingatlan jó állapotban van, lehetőség a frissítésre és a személyre szabásra, így nagyszerű projekt a vásárlók számára, hogy hozzáadott értéket.
A turisztikai engedély már a helyén van, és egy prím- holométerben is csak a Carrenevant, ez a lakás kínál kiváló bérleti lehetŠséget az egyik olyan, Spanyolország & apos; s a leg--bb látogatott városokban, akkor is, mint a download home, a download download, vagy a download.
Tetszett ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 369 000 EUR és mivel az alapterülete 82 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4 500 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

